Міністерство інформаційної політики України


МІП: UATV розширив присутність у Німеччині

Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UATV розширив свою присутність у Німеччині та став доступним у пакетах кабельного телебачення двох німецьких провайдерів телекомунікаційних послуг - Deutsche Telekom та MDCC.

Deutsche Telekom – це одна з найбільших у Європі телекомунікаційних компаній, яка пропонує широкий спектр телевізійних, мобільних та інтернет-послуг. UATV наразі доступний абонентам Deutsche Telekom у базовому пакеті некодованих каналів кабельного телебачення.

Ще одним провайдером, абоненти якого мають змогу переглядати UATV, є MDCC (Magdeburg-City-Com GmbH), що надає жителям Маґдебурга доступ до кабельного телебачення, інтернету та телефонного зв`язку. UATV наразі входить до основного пакету кабельного телебачення MDCC.

Нагадаємо, що раніше телеканал UATV було включено до пакету оператора Glasfaser Ostbayern (бренд R-KOM), що надає телевізійні послуги у Східній Баварії.

Канал UATV транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/news/3166.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове