Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Липня 2019, 10:07

МІП та Міносвіти запускають проєкт розвитку шкільних медіа Youth MediaLab 2019-2020

Міністерство інформаційної політики України разом із Міністерство освіти і науки України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та Google Україна запускає проєкт розвитку шкільних медіа Youth MediaLab 2019-2020.

У рамках проєкту протягом наступного навчального року в 20 українських школах в різних регіонах будуть встановлені сучасні медіатеки, де учні зможуть створювати якісний відео та фотоконтент. 

“Ми хочемо навчити дітей професійно відстежувати ті зміни, які навколо них відбуваються, і сучасною мовою їх артикулювати, сприяти тому, щоб наші школярі мали можливість обмінюватись досвідом зі своїми однолітками, і, фактично, були долученими до всіх сучасних світових мейнстрімів і трендів”, - зазначила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Youth MediaLab має на меті дати новий поштовх для розвитку шкільних медіа та шкільного блогерства в Україні.

У рамках проєкту відбудеться запуск Всеукраїнської медіа-платформи Youth MediaLab, на якій кожна школа зможе зареєструвати свій кабінет, публікувати медіа матеріали, брати участь та ініціювати конкурси, флешмоби та інші активності.

Конкурс серед шкіл на встановлення медіатек відбудеться вже в вересні-жовтні 2019 року.

 

Перейти до списку публікацій