Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Липня 2019, 09:07

МІП: На Луганщині пройшов прес-сніданок за участі студентів з “лінії розмежування”

16 липня 2019 року у Старобільську (Луганська область) відбувся прес-сніданок за участі студентів з територій вздовж “лінії розмежування” Луганської області, які зараз навчаються у переміщених Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка та Луганському національному аграрному університеті.

Під час заходу студенти поділилися своїми успішними історіями вступу через Освітні Центри “Донбас-Україна”.

Інформаційна кампанія для вступників проходила за підтримки Міністерства інформаційної політики України і охопила понад 555 тисяч населення.

«У цьому році МІП надрукувало великий тираж інформаційної продукції, за сприяння Державної прикордонної служби на КПВВ було оперативно розміщено великі банери і постери, розповсюджено покрокові інструкції-євробуклети, було поширено інформаційні продукти ОЦ, школам, у громадському транспорті. Укрзалізниця розмістила листівки у 69 поїздах, 966 вагонах Донецького, Одеського, Південного, Придніпровського, Львівського та Південно-Західного напрямків. Анімаційні ролики транслюються на 588 моніторах потягів Інтерсіті», - повідомила керівник Фонду “Відкрита політика” Ірина Жданова.

На заході також було презентовано соціальну рекламу для абітурієнтів з непідконтрольних територій.

 

Перейти до списку публікацій