Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Липня 2019, 13:07

МІП обговорило з місіями СКУ і НДІ підсумки моніторингу за перебігом виборчого процесу

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін зустрівся з представниками моніторингових місій зі спостереження за перебігом виборчого процесу.

Так, Д. Золотухін ознайомився зі звітом щодо президентських виборів 31 березня та 21 квітня, який підготувала Місія Світового Конґресу Українців на чолі з Евгеном Чолієм.

На президентських виборах цього року Місія СКУ зареєструвала 249 короткострокових спостерігачів з 33 держав та 122 довгострокових спостерігачі з 28 держав, і планує активно проводити спостереження за парламентськими виборами 21 липня.

Також заступник Міністра зустрівся з Калвіном Гарнером, Аналітиком з питань інформаційного середовища та дезінформації Національного демократичного інституту (НДІ). Експерти інституту підготували свій звіт за підсумками моніторингу виборчого процесу в Україні. 

Обидві організації відзначили демократичність та конкурентність президентських виборів в Україні, незначну кількістю порушень попри гібридну агресію та інформаційний тиск з боку РФ.

МІП продовжує інтенсивну співпрацю з моніторинговими місіями і напередодні парламентських виборів.

Нагадаємо, 15 квітня Д. Золотухін обговорив з Е. Чолієм протидію втручанням у вибори.

 

Перейти до списку публікацій