Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Липня 2019, 11:07

МІП: Експерти обговорили механізми протидії дискредитації України з боку РФ

11 липня 2019 року у прес-центрі УНІА «Укрінформ» заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь в експертній дискусії на тему «Засідання Ради Безпеки ООН 16 липня: варіанти відповідей України на чергову провокацію Кремля».

Правники, міжнародники, політологи та іноземні дипломати обговорили механізми протидії заходам Росії з дискредитації України, втручання у її внутрішню гуманітарну політику та блокування мирного процесу на Донбасі у РБ ООН та інших міжнародних майданчиках, а також звернули увагу на порушення РФ прав національних меншин і мешканців окупованих нею територій та формування у світі усвідомлення необхідності застосування санкцій проти Кремля за такі дії.

Дмитро Золотухін прокоментував ситуацію з майбутнім засіданням Ради Безпеки ООН 16 липня щодо українського «мовного закону» та зауважив, що Україна повинна якомога швидше вийти з негативного дискурсу, що нав’язується Кремлем: «Стратегія реагування ставить нас у слабку позицію, адже така стратегія залишає Україну у рамках нав’язаних нам наративів і сценаріїв, а ми, самі того не бажаючи, стаємо ресурсом для цих реалізації цих стратегій, які виробляються в Росії та розповсюджуються у промислових масштабах. МІП детально описувало цей процес та його специфіку у Білій книзі інфоспецоперацій РФ проти України.

Ефективним рішенням може стати продукування неформатних пропозицій, щоб дійсно змінити цей негативний контекст і перейти до атакувальної стратегії - змусити РФ відповідати нам, працювати за нашим сценарієм».


Перейти до списку публікацій