Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Травня 2019, 10:05

МІП: Стрічка «Дякую» здобула Гран-прі кінофестивалю ArtTravel International Film Festival

Короткометражна стрічка «Дякую», створена на замовлення Міністерства інформаційної політики України, здобула Гран-прі кінофестивалю ArtTravel International Film Festival у Харкові.

 

Також «Дякую» виборола перше місце у спеціальній премії road movie. Усього на конкурс було подано більше 1200 робіт з понад 100 країн світу.

У рамках кінофестивалю відбувся позаконкурсний показ стрічки «Смачного», яка є продовженням «Дякую».

«Ми намагаємося об’єднувати країни через тонку лінію мистецтва. В «Дякую» - Україну з Японією через туризм, у «Смачного» - Україну з Францією через кухню. Там йдеться про те, як поєднання двох кухонь народжує шедеври», - розповідає радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Презентація стрічки «Смачного» запланована на липень цього року. Стрічки «Дякую» і «Смачного» зняла компанія Best Friends Film на замовлення МІП.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року «Дякую» була відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

«Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією.


Перейти до списку публікацій