Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Травня 2019, 11:05

А. Біденко: Ukraine NOW – це нові можливості та свобода використання

Цінності Ukraine NOW – це енергія, нові можливості, варіативність та свобода використання. Про це сьогодні під час Третього Всеукраїнського форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #єдиний голос наголосив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Він підкреслив, що бренд Ukraine NOW – це не просто лого, це продумана цілісна концепція. «Ця концепція включає в себе можливості NOW, пояснює що таке люди NOW, що таке бізнес NOW, який прямий зв'язок з економікою», – пояснив Артем Біденко.

За його словами, Ukraine NOW – відкритий бренд, яким можуть скористатися всі бажаючі, і зараз можна спостерігати, як підприємці в своїх рекламних матеріалах використовують бренд.

На думку засновника, генерального продюсера Ukrainian Fashion Week Володимира Нечипорука, створення бренда – необхідна і важлива складова розвитку країни. Тому, за його словами, і креативні індустрії, і бізнес та громадяни в цілому повинні активно використовувати бренд Ukraine NOW.

При цьому Директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данило Білак наголосив, що головною метою створення бренда є активізація залучення інвестицій.

«Кожна область має мати свій бренд через Ukraine NOW. Це є заклик до чогось більшого; це заклик до кожного українця: що можна зробити корисного для свого краю та країни», – наголосив Данило Білак.

17-18 травня відбувся Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій #єдинийголос. Його проведення присвячено майже 3-річній роботі урядової комунікаційної платформи #єдинийголос, яка працює відповідно до урядового розпорядження № 985-р, а також удосконаленню комунікативної роботи, підвищенню рівня інформування суспільства про діяльність органів виконавчої влади та впровадження реформ, висвітленню актуальних питань реалізації державної політики у різних сферах.

Нагадаємо, 10 травня 2018 року Уряд схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики України.


Перейти до списку публікацій