Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  7 Травня 2019, 17:05

Гендерна рівність. Твоя професія - твій вибір

В рамках популяризації процесу євроінтеграції Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію під гаслом "Твоя професія - твій вибір", спрямовану на промоцію гендерної рівності у суспільстві.

Кампанія представлена п'ятьма відеороликами, які показують, що професійність не має статі. Ролики розповідають історії про чоловіка-кондитера та жінку-регбістку, чоловіка-флориста та жінку-електрика, бізнес-леді та чоловіка-вихователя у садочку, про офісних працівників різної статі, та мають на меті зламати у суспільстві стереотипне мислення про поділ професій на «жіночі» та «чоловічі».

Гендерна рівність займає центральне місце у системі прав людини та серед цінностей Організації Об’єднаних Націй (ООН). Одним з фундаментальних принципів Статуту ООН, який було прийнято світовими лідерами у 1945 році, є «рівні права чоловіків та жінок», а також захист та просування прав жінок як відповідальність кожної держави.

Ролики отримали статус соціальної реклами та демонструються на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет.


Перейти до списку публікацій