Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  21 Березня 2019, 17:03

Д. Золотухін: Рівність між чоловіками та жінками є питанням національної безпеки України

20 березня 2019 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у круглому столі «Конвенція ООН із ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок: прогрес у виконанні заключних зауважень до восьмої періодичної доповіді».

Заступник Міністра зазначив, що в українських медіа досі існує ґендерний дисбаланс: «Жінки виступають героїнями журналістських матеріалів втричі рідше, ніж чоловіки». За його словами, такий дисбаланс є одним із проявів нерівності жінок у суспільному житті, а тому МІП визначає запобігання та протидію ґендерній дискримінації в інформаційному просторі України важливим і необхідним елементом державної ґендерної політики.

Д. Золотухін наголосив, що утвердження ґендерної рівності є питанням цивілізаційного вибору та національної безпеки України. «Росія та підтримувані нею організації маніпулюють цією тематикою з метою ціннісного поділу українців на тих, хто підтримує стратегічний європейський вибір України та демократичні цінності, та тих, хто їх ненавидить», - пояснив він.

Заступник Міністра також зазначив, що для викорінення дискримінаційних стереотипів МІП здійснює низку просвітницьких заходів у рамках реалізації Національного плану дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України про виконання Конвенції про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок на період до 2021 року.

Нагадаємо, МІП у рамках кампанії з ґендерної рівності «В професії всі рівні» провело серію семінарів, присвячених дотриманню ґендерного балансу в медіа.


Перейти до списку публікацій