Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Березня 2019, 10:03

МІП: Телеканал іномовлення UA|TV презентували в Білорусі

15 березня 2019 року у Посольстві України в Республіці Білорусь відбулась презентація телеканалу Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV, який розпочав  трансляцію у білоруських кабельних мережах у лютому ц.р.

Як зазначив під час заходу державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко,  UA|TV є державним українським телеканалом, орієнтованим на міжнародну аудиторію.

«Новини на телеканалі є об’єктивними та виваженими. Інформаційне наповнення спрямоване на те, щоб світ дізнавався правду про Україну», - зазначив держсекретар МІП.

Участь у заході взяли генеральний директор ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Людмила Березовська, посол України в Білорусі Ігор Кизим, представники державних органів Республіки Білорусь, дипломатичного корпусу, білоруських громадських організацій, місцевих, українських та міжнародних ЗМІ, керівники організацій української громади Білорусі, а також очільники та співробітники білоруських кабельних операторів.

Також 15 березня відбулася зустріч української делегації з Міністром інформації Республіки Білорусь Олександром Карлюкевичем, на якій були обговорені перспективи подальшої співпраці України та Республіки Білорусь у сфері інформації та ЗМІ.


Перейти до списку публікацій