Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Лютого 2019, 12:02

МІП вітає Романа Сущенка з 50-річчям

Колектив Міністерства інформаційної політики України вітає незаконно ув’язненого в РФ власного кореспондента УНІА «Укрінформ» Романа Сущенка з 50-річчям.

«Романе, дуже шкода, що вже третій день народження ти змушений зустрічати у кремлівському полоні. Хочу, щоб ти знав, що ми робимо все можливе, щоб пришвидшити твоє повернення до своєї сім’ї. Сили тобі, витримки і наснаги. З днем народження!», - сказав у своєму привітанні Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Відзначимо, що МІП запропонувало кандидатуру Романа Сущенка на отримання премії ЮНЕСКО/Гільєрмо Кано за внесок у справу свободи преси.

Нагадаємо, власного кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенка з порушенням міжнародних правил затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому пред'явили звинувачення у шпигунстві.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму. 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення «законним».

У листопаді минулого року ФСВП Росії повідомила посольству України в Москві, що Сущенка етапували в колонію №11 у Кіровській області (м. Кірово-Чепецьк, село Утробіно).


Перейти до списку публікацій