Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Лютого 2019, 10:02

Д. Золотухін: Найгостріше стоїть питання безпеки наймолодших користувачів інтернету

7 лютого 2019 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у круглому столі «Кібербезпека в освітній сфері», організованому Міністерством освіти і науки України спільно з Google Україна до Дня безпечнішого інтернету.

Під час дискусії заступник Міністра підкреслив, що найгостріше стоїть питання безпеки наймолодших користувачів інтернету, які отримують до рук телефон раніше, ніж починають говорити. «Для того, щоб зробити інтернет безпечнішим для дітей, необхідно навчати їхніх батьків основним правилам комп’ютерної грамотності. Тут, на мою думку, актуальною стає проблема масштабності такої просвітницької роботи. Під час регіональних тренінгів можна охопити аудиторію в декілька тисяч осіб, що є об’єктивно недостатнім, зважаючи, що кількість дітей в Україні перевищує п’ять мільйонів», – зазначив Д. Золотухін.

Учасники круглого столу також обговорили протидію кіберзагрозам для закладів та установ освітньої сфери, екосистему безпечного інтернету для дітей та підлітків, рівень кібербезпеки в Україні та питання кіберзахисту сайтів державного сектору.

Зазначимо, День безпечнішого інтернету запровадили 2004 року. У 2019 році цей день відзначається під гаслом «Разом для найкращого інтернету». 130 країн світу об'єднали свої зусилля заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року до  Дня безпечнішого інтернету Міністерство інформаційної політики України спільно з Google Україна провели відкритий  майстер-клас «Цифрові інструменти та можливості Google для безпечнішого інтернету».


Перейти до списку публікацій