Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Оперативна інформація  >  18 Грудня 2018, 13:12

УВАГА! Заява МЗС щодо ухвалення резолюції ГА ООН «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, Україна, а також частин Чорного і Азовського морів»

Схвалення 17 грудня 2018 року резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (Україна), а також частин Чорного і Азовського морів» засвідчило чітку позицію міжнародного співтовариства на підтримку територіальної цілісності України та засудження агресії РФ.

Попри відчайдушні потуги РФ зашкодити схваленню документа, Генеральна Асамблея ООН вкотре засудила тимчасову окупацію Кримського півострова Російською Федерацією як державою-окупантом та надіслала чіткий сигнал про невизнання спроби його анексії. Російська Федерація повинна забрати свої збройні сили з Криму та негайно припинити незаконну окупацію території України.

https://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/69476-zajava-mzs-ukrajini-shhodo-uhvalennya-rezolyuciji-ga-oon-problema-militarizaciji-avtonomnoji-respubliki-krim-ta-msevastopoly-ukrajina-a-takozh-chastin-chornogo-i-azovsykogo-moriv


Перейти до списку публікацій