Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  12 Листопада 2018, 11:11

МІП: «Дні українського кіно» пройшли у Каховці

7-11 листопада 2018 року у Каховці (Херсонська область) пройшов фестиваль «Дні українського кіно», організований КМКФ «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Протягом 5 днів безкоштовні покази відвідали близько 2,5 тис. мешканців міста.

До програми увійшли шість українських фільмів: «Кіборги» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017); «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (реж. Олег Маламуж, 2018); «Дякую» (реж. Дзен Євстигнєйкін, 2018); «Війна химер» (реж. Анастасія та Марія Старожицька, 2017); «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов, 2017); «Чужа молитва» (реж. Ахтем Сеітаблаєв, 2017).

«Сучасне українське кіно варте того, щоб його бачили не лише в кінотеатрах великих міст, а і в маленьких містечках, які поки, на жаль, не мають відповідних технічних можливостей. Каховка стала вже п’ятим таким містечком, куди ми привезли «Дні українського кіно». І до кінця року плануємо відвідати ще близько 10 населених пунктів у різних регіонах України», - зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Окрім кінопоказів у Каховці в рамках фестивалю пройшли зустрічі із актором Віктором Ждановим («Кіборги») та Ольгою Клименко (кастинг-директор фільмів «Кіборги» та «Чужа молитва»).

13-17 листопада «Дні українського кіно» пройдуть у Токмаку (Запорізька область).

Нагадаємо, фестиваль уже із успіхом відбувся у Берегові (Закарпатська область),  Сторожинці (Чернівецька область), Чорноморську (Одеська область) і Вознесенську (Миколаївська область).


Перейти до списку публікацій