Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  23 Жовтня 2018, 16:10

МІП: Підсумки візуального мистецького проекту «Україна. Подолання»

23 жовтня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» за участі державного секретаря Міністерства інформаційної політики України Артема Біденка відбулася прес-конференція за підсумками візуального мистецького проекту «Україна. Подолання».

Проект представляє фотовиставку, що ілюструє проходження і подолання Україною найжорсткіших викликів сьогодення - окупації частини територій на Півдні та Сході, збройної та інформаційної агресії з боку РФ, а також показує відродження господарського потенціалу нашої держави.

«Для Міністерства інформаційної політики формат візуального мистецтва, зокрема, фотовиставок, є дуже привабливим, особливо для презентації України за кордоном. Наша країна має бути візуально присутня в публічних місцях за кордоном – в аеропортах, на міжнародних форумах тощо. І ми будемо продовжувати працювати у цьому напрямку, і показувати Україну з різних сторін. Красиву, відкриту, яскраву Україну під брендом Ukraine NOW. І водночас Україну складну, де проходять непрості реформи, де відбуваються системні зміни. Але вони відбуваються – і це найголовніше», - зазначив А. Біденко.

За підтримки Міністерства інформаційної політики України фотовиставка проекту була презентована  в Чикаго (США), Сан-Франциско (США), Криниці Здруй (Польща) та Празі (Чеська Республіка).

Ініціатором та організатором мистецького проекту «Україна. Подолання» є благодійний фонд «Інститут громадської дипломатії».


Перейти до списку публікацій