Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  25 Жовтня 2018, 17:10

Ні - цькуванню в школі!

В рамках виконання пункту 18 Плану заходів з реалізації I етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 526-р, Міністерством виготовлено інформаційний відеоролик на підтримку боротьби з цькуванням підлітків у школах.

Відео у якості соціальної реклами транслюється на загальнонаціональних та регіональних телеканалах України, а також у мережі інтернет.

За даними ЮНІСЕФ, в Україні у 2017 році з цькуванням зіштовхувалися 67% дітей віком 11-17 років. При цьому 48% з них нікому не розповідали про ці випадки, а 24% – стали жертвами цькування.

Булінг (цькування), згідно з формулюванням американських Центру контролю і профілактики захворювань (CDC) та Департаменту освіти, є небажаною агресивною поведінкою, яка повторюється або може повторитися, і в якій нерівне співвідношення сил агресора та жертви.

За визначенням Центру, є два способи булінгу – прямий (у присутності "цільової групи") та непрямий (наприклад, поширення чуток), а також чотири його типи: фізичний, вербальний, реляційний (наприклад, спроби завдати шкоди репутації чи стосункам), пошкодження майна.


Перейти до списку публікацій