Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Вересня 2018, 16:09

Д. Золотухін: Потрібна планомірна та стратегічна робота у сфері захисту ветеранів

18 вересня 2018 року в ІА «Укрінформ» відбувся брифінг «Модель Міністерства у справах ветеранів в Україні», організований ГО «Юридична Сотня» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

 

Заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін наголосив, що у сфері соціального захисту ветеранів потрібна планомірна та стратегічна робота. «МІП підтримує громадські ініціативи, спрямовані на роботу з ветеранами, їхню соціальну реабілітацію. Ми працюємо над комунікаційними кампаніями, націленими на подолання проблем, з якими можуть зіткнутися ветерани в суспільстві», - зазначив заступник Міністра.

Проектний офіс, започаткований на базі ГО «Юридична сотня», презентував пакет напрацювань щодо створення в Україні Міністерства у справах ветеранів. «У нас вийшло загалом 5 рекомендацій, які передбачають 5 реформ, що мають відбутись для того, щоб ветерани та члени їхніх сімей отримували належну підтримку не тільки від держави, а й у суспільстві», – зазначила керівник проекту Леся Василенко.

Нагадаємо, 3 липня 2018 року група компаній SEOWAVE за підтримки Міністерства інформаційної політики України презентувала результати першого етапу соціального проекту «Стартуй сьогодні» за напрямком підтримки бізнесу ветеранів АТО.


Перейти до списку публікацій