Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Серпня 2018, 13:08

МІП: Фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов у Ізмаїлі

11 серпня 2018 року на алеї Дружби народів в Ізмаїлі (Одеська область) пройшов фестиваль української музики «Твоя Країна fest», організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Мешканці міста, розташованого на кордоні з Румунією, мали змогу послухати наживо українські пісні у виконанні Фоми та гурту «Мандри», гурту «Тартак», Марії Бурмаки, Gypsy Lyre та Іванки Червінської.

Для гостей фестивалю також працювали сувенірні крамниці, зона харчування, дитячі атракціони та інші розваги.

Наступний концерт «Твоя Країна fest» відбудеться 18 серпня у Генічеську (Херсонська область, адмінмежа з окупованим Кримом).

24 серпня фестиваль пройде у Маріуполі (Донецька область, зона проведення ООС), 8 вересня – у Конотопі (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачевому (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселиці (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарнах (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

Нагадаємо, 30 липня відбулася презентація фестивалю української музики «Твоя Країна fest», який пройде за підтримки МІП у серпні-вересні 2018 року в 7 прикордонних містах.

У ньому візьмуть участь популярні українські виконавці - Фома та гурт «Мандри», «Тартак», «Антитіла», Марія Бурмака, Gypsy Lyre, Іванка Червінська та GrozovSka Band. Склад учасників фестивалю у кожному місті буде різним з огляду на концертні графіки артистів.


Перейти до списку публікацій