Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Червня 2018, 16:06

МІП: Виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки» відкрилась у Запоріжжі

5 червня 2018 року у Запорізькому обласному центрі молоді відбулося відкриття пересувної виставки «Україна-НАТО. Формула безпеки», організованої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Експозицію представили директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова та головний спеціаліст сектору стратегічних комунікацій Міністерства інформаційної політики України Олександр Макобрій.

На зустрічі зі студентами з нагоди відкриття виставки О. Макобрій розповів про основні напрямки діяльності МІП, зокрема, у сфері інформаційної безпеки, та підкреслив необхідність розвінчання міфів та стереотипів про НАТО, нав’язаних радянською і російською пропагандою.

У заходах взяли участь заступник голови Запорізької ОДА Елла Слепян, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко, керівник проектів ЦІДН Світлана Ротаєнко, представники місцевої влади та громадськості, студенти та викладачі запорізьких ВНЗ.

Нагадаємо, виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки»  присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом. Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру.


Перейти до списку публікацій