Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  18 Травня 2018, 15:05

19 травня - День Європи

У рамках кампанії з популяризації процесу євроінтеграції Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію до Дня Європи.

День Європи - свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р. (відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року). Цьогоріч наша держава святкує 19 травня.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

Комунікаційна кампанія представлена 6 тематичними сюжетами з описом європейських цінностей. У розробці макетів був використаний дизайн новоутвердженого бренду України «Ukraine NOW».

Кампанія представлена у вигляді бордів, сітілайнів та відеороликів. Бордова кампанія розповсюджена по території усієї країни на носіях зовнішньої реклами. Відеоролики у якості соціальної реклами можна побачити на загальнонаціональних та регіональних телеканалах.

 


Перейти до списку публікацій