Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  15 Травня 2018, 16:05

17 травня - День твоєї вишиванки

У рамках кампанії зі зміцнення національної єдності, Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію до Всесвітнього дня вишиванки під назвою "День твоєї вишиванки".

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Комунікаційна кампанія представлена трьома сюжетними відео під гаслом "День твоєї вишиванки", яка у якості соціальної реклами траслюється на загальнонаціональних та регіональних телеканалах. Також, передбачено розміщення тематичних сюжетів на носіях зовнішньої реклами, а саме бордах та сітілайтах, по всій території країни. 

Також Міністерство інформаційної політики України разом з ГО "Всесвітній День Вишиванки" запустило комунікаційну кампанію під назвою "Звідки твоя". Розповсюджено тематичні борди, метролайти та постери у вагонах метро.


Перейти до списку публікацій