Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Соціальна реклама  >  4 Травня 2018, 16:05

День пам'яті та примирення. «1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо»

У рамках кампанії з відзначення державних свят Міністерство інформаційної політики України разом з Українським інститутом національної пам’яті представляють комунікаційну кампанію під назвою "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

Комунікаційна кампанія представлена 14 сюжетами. Кожен із них розповідає вражаючу історію героя Другої світової війни, який зробив чималий внесок у спільну перемогу. Дана кампанія є дуже інформативною, оскільки розкриває 14 неймовірних фактів про українців: танк Ігоря Побірченка розбив ворота концтабору Аушвіц, Йосип Романів став генералом Канадської армії за свої заслуги, а монахиня Олена Вітер переховувала єврейських дітей від смерті.

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Комунікаційна кампанія представлена 14 тематичними сюжетами у вигляді бордів, сітілайнів, відео- та аудіороликів. Бордова кампанія розповсюджена по території усієї країни на носіях зовнішньої реклами. Відеоролики у якості соціальної реклами можна побачити на загальнонаціональних та регіональних телеканалах. Аудіоролики взяли у ротацію радіостанції.

Українці зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми маємо пам'ятати та шанувати їх.

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо!

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті Українського інституту національної пам'яті


Перейти до списку публікацій