Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Квітня 2018, 18:04

МІП: Виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки» відкрилась у Хмельницькому

26 квітня у приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбулося відкриття пересувної виставки «Україна-НАТО. Формула безпеки», організованої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Експозицію представили Директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова та Завідувач сектору з питань просування України в світі Міністерства інформаційної політики України Володимир Ставнічук.

«Наша першочергова мета – донести до громадськості у всіх регіонах України, що тісна співпраця з НАТО є запорукою безпечного майбутнього України», - заявив В. Ставнічук.

Б. Маронкова у свою чергу відзначила, що вкрай важливо змінити стереотип радянської пропаганди про те, що НАТО - це ворог. «Насправді НАТО - це шлях до колективної безпеки», - додала вона.

У церемонії відкриття виставки взяли участь представники Хмельницької обласної державної адміністрації та місцевого самоврядування, громадські активісти та студенти. Захід модерувала президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова.

Нагадаємо, виставка «Україна-НАТО. Формула безпеки»  присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом.  Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру.


Перейти до списку публікацій