Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Квітня 2018, 12:04

МІП: Виставка "Україна-НАТО. Формула безпеки" прибула до Івано-Франківська

5 квітня 2018 року у приміщенні Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника (Івано-Франківськ) відбулося відкриття виставки "Україна-НАТО. Формула безпеки", організованої за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

У рамках заходу директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова і головний спеціаліст сектору стратегічних комунікацій МІП Олександр Макобрій розповіли студентам, держслужбовцям, представникам громадськості та іншим відвідувачам виставки, як розпізнавати пропаганду і не піддаватися маніпуляціям в умовах інформаційної війни.

«Ми всі маємо бути свідомими споживачами інформації - включати аналітичне мислення, співвідносити джерела, намагатися розібратися у суті тих процесів, що відбуваються навколо. Треба розуміти, що інтеграція України з НАТО – це в першу чергу питання безпеки нашої держави. І в нинішніх умовах реалізація євроатлантичного курсу є запорукою стабільного майбутнього України», - підкреслив О. Макобрій.

У церемонії відкриття виставки взяли участь директор Науково-аналітичного центру НАТО Прикарпатського університету Олег Білоус, керівник проектів Центру інформації та документації НАТО Світлана Ротаєнко, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, заступник міського голови Олександр Левицький  та інші.


Перейти до списку публікацій