Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Березня 2018, 09:03

МІП: В Посольстві України в Японії презентовано стрічку про Україну «Дякую»

14 березня 2018 року Міністерство інформаційної політики України в Посольстві України в Японії презентувало стрічку «Дякую» з метою популяризації та встановлення дружніх зв`язків між країнами.

Захід відбувсь за участі Високоповажного Посла України в Японії Ігоря Харченка, керівника сектору по роботі зі ЗМІ МІП Марини Соботюк, а також громадськості та активістів Токіо (регіон Мінато).

Посол Ігор Харченко: «Українські фільми та короткометражні стрічки потрібні тут для роз’яснення японцям, яка Україна «зсередини». Це дуже дієвий інструмент, що дає можливість зрозуміти японцям - Україна держава зі своїми традиціями, цікавими місцями та гостинними людьми».

Марина Соботюк: «Цю стрічку МІП запланувало з метою популяризувати Україну. Головний її герой - японець, який поміж своїх пригод пізнає по-справжньому гостинну та туристичну Україну. Ми хотіли продемонструвати дружнє ставлення до всіх, хто відвідує нашу країну. А головний герой японець, бо Японія підтримує Україну і ми це відчуваємо».

Крім того, другий секретар Посольства провів лекцію про Україну для присутніх.

Нагадаємо, в 2017 році стрічку «Дякую» на замовлення МІП виготовила знімальна група Best friends film. Прем‘єрний показ стрічки відбувся в грудні минулого року, зараз відбуваються презентації в регіонах України. У разі зацікавленості, МІП готове надати стрічку для презентації в регіонах громадським активістам. За деталями звертайтеся до прес-служби.

 


Перейти до списку публікацій