Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  1 Лютого 2018, 14:02

МІП: У Чернігові відкрито виставку «Формула безпеки Україна-НАТО»

30 січня 2018 року в Обласному молодіжному центрі м. Чернігів за участі заступника Міністра інформаційної політики України Дмитра Золотухіна відбулася церемонія відкриття виставки «Формула безпеки Україна-НАТО».

Барбара Маронкова, директор Центру інформації та документації НАТО, розповіла, що виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору: «Україна – єдина з країн-партнерів НАТО, що взяла участь у всіх операціях і місіях НАТО закордоном. Ми охоче покажемо всю практичну допомогу, яку може надати альянс Україні. Ця виставка розповідає про співробітництво України та НАТО в різних сферах», – зауважила Маронкова.

Заступник Міністра Дмитро Золотухін зазначив: «З огляду на російську агресію, співпраця з НАТО є пріоритетним напрямом роботи для України. Оскільки десятиріччя життя в Радянському Союзі виховали в українські суспільній свідомості певні стереотипи стосовно Організації Північноатлантичного договору, сьогодні ми маємо знайти слова й інструменти, щоб донести правдоподібну інформацію до всіх аудиторій».

Виставка «Формула безпеки Україна-НАТО» організована Центром інформації та документації НАТО за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Українського кризового медіа центру.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року виставка «Формула безпеки Україна – НАТО» відкрилася в Сумському державному університеті.

 


Перейти до списку публікацій