Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Грудня 2017, 12:12

МІП: В Києві відбулася прем’єра стрічки про Україну «Дякую»

19 грудня 2017 року Міністерство інформаційної політики України провело презентацію художньо-документальної стрічки "Дякую" в кінотеатрі «Батерфляй Делюкс».

Стрічку знято з метою популяризації України в світі та в рамках року Японії в Україні.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець прокоментував: «Рік Японії в Україні закінчується, але ця стрічка показує, що наступний рік почнеться Роком України в Японії. В стрічці ми відкриваємо Україну очима професора-японця, якою він її бачить: цікавою, позитивною, гостинною».

Він також повідомив, що МІП підготувало версію фільму «Дякую» японською мовою, і подарував послу Японії в Україні Сумі Шігекі флеш-карту зі стрічкою японською мовою.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі додав, що цього року в Україні відбулося багато заходів, організованих Посольством та іншими органами влади, та, зокрема, Міністерством інформаційної політики України. "Сьогодні ця стрічка – завершальний захід Міністерства в рамках року Японії в Україні, а 22 грудня о 18-00 на Софіївській площі Посольство Японії, на завершення року, проведе 3D-відеомаппінг шоу. Поєднання японської та української культур стане основним мотивом відео, що буде продемонстровано киянам та гостям столиці", – сказав пан Шігекі Сумі.

Пан Посол додав, що хоче аби цю стрічку побачили в Токіо, куди її він передасть.

Нагадаємо, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка, з метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні. Відтак, МІП спільно з Посольством Японії в Україні планують інформувати суспільство про ряд заходів, які допоможуть ознайомити українців з культурою, традиціями, та історією Японії.

Довідково: Стрічку знято Best Friends Film на замовлення МІП, режисер Денис Євстігнейкін. МІП планує показати роботу на міжнародних фестивалях, розповсюджувати серед діаспори в світі та в Україні. Мета МІП та креативної знімальної групи – показати Україну в світі, як цікаву, ресурсну, потенційну, гостинну, з чудовими пейзажами та незабутніми містами.

 


Перейти до списку публікацій