Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Листопада 2017, 13:11

МІП: З фільму "Кіборги" буде перераховано по 5 гривень з кожного квитка у фонд на підтримку сімей загиблих військових

 24 листопада презентовано в ІА "Укрінформ" соціальну ініціативу #ЯНебайдужий знімальної команди стрічки  до показу фільму "КІБОРГИ".

Під час виступу Перший заступник Міністра Еміне Джапарова зазначила, що цей фільм про наших мужніх воїнів, про їх силу та важливу місію для України. "Саме через фільм сьогодні можемо показати події, що відбуваються в Україні, розвіяти всі міфи. МІП є партнером стрічки, тому буде проводити прем'єру фільму 6 грудня в кінотеатрі "Україна". Стрічка повністю співпадає зі Стратегією інформаційної реінтеграції Донбасу Міністерства. Тут всі месенджі, які хочемо донести до аудиторії світу", - сказала Джапарова.

Перший заступник додала, що МІП також підтримає цю стрічку бордовою кампанією. "По Україні ви побачите головних героїв стрічки", - додала Еміне.

Іванна Дядюра, продюсер фільму, зазначила, що фільм про народження нової армії. "Ми заціпили те, що хвилює всіх сьогодні. Наш фільм про надію перш за все", - сказала Дядюра.

Продюсер розповіла власне про суть ініціативи #ЯНебайдужий, а саме що з кожного білету буде перераховано по 5 гривень через партнерів - фонд "Повернись живим". Фонд ці гроші передасть сім'ям померлих.

Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв про суть фільму сказав: "Насамперед, наш фільм не про війну, а про мир, який народжується в цій війні".

"Це перший масштабний художній фільм про війну", - заявив Іллєнко.

Пилип Іллєнко додав, що кошти на виробництво фільму частково виділила держава.

Резюмуючи, Перший заступник додала, що військові, які воюють зараз за Україну, дарують нам відчуття захисту. Джапарова закликала піти на перегляд в кінотеатрах – це дасть можливість перерахувати більше коштів сім'ям загиблих військових.

Учасники: Еміне Джапарова, Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ахтем Сеїтаблаєв, режисер фільму "Кіборги"; Іванна Дядюра, продюсер фільму "Кіборги"; Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно; Віталій Дейнега, голова благодійного фонду "Повернись живим".

Нагадаємо, фільм "Кіборги" стартує з 7-го грудня у кінопрокаті. Стежте за афішами кінотеатрів у вашому місті.

 


Перейти до списку публікацій