Міністерство інформаційної політики України 

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НА 2018 – 2020 РОКИ


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з урахуванням Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства від 08 грудня 2017 року № 1379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за № 87/31539, з метою проведення публічного громадського обговорення 17 вересня 2018 року об 11.00 відбудуться громадські слухання щодо проекту Антикорупційної програми Міністерства інформаційної політики України на 2018 - 2020 роки.

Запрошуємо представників громадських організацій, громадських експертів та інших заінтересованих осіб до обговорення проекту Антикорупційної програми Міністерства інформаційної політики України на 2018 - 2020 роки, спрямованої забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства; визначення корупціогенних ризиків та зменшення їхнього впливу на діяльність МІП.

З проектом Антикорупційної програми Міністерства інформаційної політики України на 2018 - 2020 роки можна ознайомитись за посиланням: завантажити .docx або завантажити .pdf

Письмові пропозиції та зауваження просимо надсилати до 17 вересня 2018 року на електронну адресу [email protected]
Результати публічного громадського обговорення у виді громадських слухань будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Міністерства інформаційної політики України протягом 5 робочих днів з дня проведення обговорення.

Місце проведення заходу: м. Київ, вулиця Прорізна, 2, 8 поверх. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Контактна особа: Цимбалюк Дмитро Олександрович, головний спеціаліст з питань запобігання корупції МІП, e-mail: [email protected]


Звіт за результатами публічного обговорення

 Адреса цієї сторінки: http://mip.gov.ua/content/zapobigannya-ta-protidiya-korupcii.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове