Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Лютого 2016, 09:02

МІП: Легендарний передовий 29 блок-пост на Луганщині забезпечений українським телесигналом

 

1

Радник Міністра з питань відновлення телерадіомовлення Олександр Бригинець провів аналіз українського мовлення на передовій – по лінії зіткнення в зоні АТО.

Відвідавши 29 блок-пост на Луганщині, в рамках моніторингової місії Міністерства інформаційної політики України, радник повідомив, що завдяки посиленню передавачів і переорієнтації антен на підконтрольній Україні території, на частині лінії зіткнення, українські телеканали можна бачити не лише на наших бойових позиціях, на передовій, а і на окупованій території.

«Хлопці розповідають, що ворог інколи у відкритому зв'язку, який ми теж можемо чути, обговорюють українські новини Тож, можна сміливо сказати, що українське телебачення впливає і на ворога», - коментує настрої з передової радник Міністра.

Нагадаємо, мета проведення моніторингу МІП в зоні АТО – вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу. За результатами, щотижня, на засіданні Комісії при МІП, виносяться відповідні рішення за зібраними відомостями по містах та селах зони АТО. За винесеними рішеннями, виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, та, відповідно, виділяються частоти для мовлення тих чи інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення.

 

 


Перейти до списку публікацій