Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  17 Грудня 2015, 10:12

МІП презентувало англомовну версію звіту по відновленню мовлення в зоні АТО

 

1

 

17 грудня Міністерство інформаційної політики України в прес-центрі Кабінету Міністрів України презентувало англомовний варіант звіту по відновленню мовлення в зоні АТО. Захід відбувся для представників українських та іноземних ЗМІ, а також для Високоповажних Послів та представників посольств.

Радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець, який в рамках моніторингової місії МІП, перебував весь рік в зоні АТО, розповів: «Протягом року, перебуваючи в зоні АТО, я відстежував стан українського мовлення, як вздовж лінії зіткнення, так і в населених пунктах на території Донецької та Луганської областей. Моєю місією було визначення реального стану інформаційного простору на окупованих територіях. Зокрема, постійно перевірялася інформація на присутність в ефірі ліцензованого та неліцензованого українського мовлення, в тому числі мовлення Російської Федерації та сепаратистів».

Отримані дані дали можливість скласти реальну карту мовлення. Результати моніторингу стали предметом практичної діяльності Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, на виконання рішень якої, протягом року, відбувалося поновлення повноцінного мовлення українських теле- та радіоканалів на територіях, які постраждали від російських терористичних військ.

Заступник Міністра, Голова Комісії Тетяна Попова в свою чергу доповіла:
«Обласне державне телебачення включено в 10 населених пунктах, з них у 7 – ДонТРК та у 3 – ЛугТРК. Канал «ІРТА» включено у 6 населених пунктах. У Волновасі почали мовити 3 приватних канали («5 канал» , «Студія 1 + 1», «Україна») та два державних (Перший Національний та ДонТРК). Всього встановлено 21 аналогових телевізійних передавачів та 16 фм-передавачів».

У заході взяли участь: заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова та радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець.


Перейти до списку публікацій