Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Січня 2016, 13:01

МІП: «Міжнародний Форум «Крим-це Україна» буде проведено до других роковин окупації»

14 січня 2016 року Міністерство інформаційної політики України організувало робочу зустріч із представниками кримської громади, що перебувають у вигнанні, щодо проведення Міжнародного Форуму «Крим - це Україна».

За словами радника Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар Форум відбудеться 26 лютого й пройде в рамках широкої інформаційної кампанії «Крим-це Україна».

Форум, як і вся кампанія, буде присвячений другим роковинам окупації Криму й, перш за все, спротиву його мешканців російській агресії.

«Ми провели погоджувальні зустрічі з кримськими журналістами, правозахисниками та активістами. В результаті, окрім іншого, було домовлено про спільну організацію Міжнародного Форуму. Вже сформовано робочу групу, яка наразі працює над підготовкою заходу», – підкреслила Джеппар.

Під час зустрічі Наталія Беліцер, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика,підкреслила необхідність проведення декількох панелей в рамках Форуму.

"Головними напрямками нашої роботи мають стати порушення прав людини в Криму, інформаційна політика щодо Криму та реінтеграція півострова», – наголосила експерт.

Виконавчий директор ГО «Правозахисна група 20 лютого» Дмитро Незвіський зазначив, що проведення Міжнародного Форуму з питань окупованого Криму – це ще один крок до створення публічної частини загальнонаціональної стратегії деокупації півострова.

«Чим більше інститутів громадянського суспільства та міжнародних експертів візьмуть участь у Форумі, тим більше шансів отримати стратегічну візію Криму на державному рівні», – зауважив Незвіський.

Проведення Форуму планується в Українському кризовому медіа-центрі.

До участі в робочій групі були запрошені кримські експерти, правозахисники, представники  Меджлісу кримськотатарського народу, Державна служба України з питань АР Крим та м.Севастополь, відділ з питань забезпечення роботи Уповноваженого Президента України з питань кримськотатарського народу.

 


Перейти до списку публікацій