Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  26 Жовтня 2015, 15:10

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив нового радника з питань інформаційної політики Криму

1

26 жовтня 2015 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець ухвалив рішення про призначення радником з питань інформаційної політики Криму журналіста, продюсера, громадського діяча у справах кримськотатарського народу Еміне ДжеппарРішення щодо призначення прийнято на підставі рекомендації Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

Як зазначив Юрій Стець, ключовими завданнями Еміне Джеппар будуть, так само, забезпечення протидії згортанню свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.

Юрій Стець: «Еміне Джеппар продовжить працювати над тим, щоб Крим був актуальним в національних, регіональних медіа, та забезпечуватиме поширення інформації про півострів за межі України. Це людина з відкритим серцем, яка вболіває за долю свого народу, і, я впевнений, робитиме все можливе на протидію згортання свободи слова в Криму».

"Моя 5-ти річна донька колись спитала мене: "Мамо, а чому ми їдемо з Криму? коли ми повернемось?". Тоді я не знайшла потрібної відповіді. Мені її хочеться мати, тому я дію. Все, що я робила та робитиму у професії - пошук цієї відповііді", - прокоментувала призначення Еміне.

Нагадаємо, що донедавна радником Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму був Сергій Костинський, якого 14 вересня 2015 року Указом Президента України призначено членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.


Перейти до списку публікацій