Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Вересня 2015, 13:09

Міністерство інформаційної політики України та ГО «Безпека та взаємодія в Україні» (сайт «Стоп-терор») підписали Меморандум про співпрацю

Міністерство інформаційної політики України та Громадська організація «Безпека та взаємодія в Україні» підписали Меморандум про співпрацю у сфері розвитку інформаційного суспільства в Україні та захисту національного інформаційного простору, що дозволить поширювати інформацію з сайту «Стоп-терор».

Заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова коментує: "Проект "Стоп-терор" відразу після своєї появи привернув і мою увагу, і увагу громадськості. Я рада, що команда проекту вирішила співпрацювати саме з МІП. Буде корисно і нам, і "Стоп-терор", і суспільству максимально поширювати їх інформацію". 

 В свою чергу Голова ГО «Безпека та взаємодія в Україні» Семен Кабакаєв зазначив: «Є плани на реалізацію мети цього Меморандуму, тому з свого боку, як громадська організація, будемо робити все можливе для сприяння діяльності журналістів, громадських діячів та експертів у сфері інформаційної безпеки».

 Після підписання документу сторони домовилися інформувати громадськість в Україні та за кордоном про результати співпраці.

 


Перейти до списку публікацій