Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  10 Вересня 2015, 17:09

Радник Міністра Олександр Бригинець взяв участь у прес-конференції в Сєвєродонецьку

10 вересня у м.Сєвєродонецьк відбулася спільна прес-конференція радника Міністра інформаційної політики України Олександра Бригинця, речника АТО в Луганській області підполковника Руслана Ткачука, а також керівника групи військово-цивільного співробітництва сектору "А" підполковника Ігоря Коропатніка.

Під час заходу радник Міністра Олександр Бригинець повідомив присутнім про результати роботи "Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення" при Міністерстві інформаційної політики України.

Наразі обласним ТРК Донецької та Луганської областей виділено гроші на відновлення мовлення. «Це дуже важливо, оскільки місцеві мешканці бажають отримувати інформацію про життя на Донбасі саме з місцевих українських телеканалів, а не тільки з національних медіа», - підкреслив Олександр Бригинець.

Нагадаємо, що радник Міністра Олександр Бригинець курує моніторингову місію Міністерства інформаційної політики України в зоні проведення АТО. Моніторингова місія працює, як вздовж лінії зіткнення, так і в населених пунктах на території Донецької та Луганської областей.


Перейти до списку публікацій