Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  21 Серпня 2015, 17:08

МІП: «Відповідальність за окупацію Криму будуть нести окремі особи, які порушили державну присягу»

1

Радник Міністра інформаційної політики України з питань Криму Сергій Костинський на спільній прес-конференції МІП та Прокуратури АРК зазначив, що колективна відповідальність кримчан за окупацію півострова є міфом, який продукується російською пропагандою. За його словами, мета прес-конференції – розказати мешканцям півострова, що відповідальність буде нести індивідуальний характер.

 «Карне переслідування торкнеться тих посадових осіб, які зрадили своїй присязі українській державі й прийняли присягу РФ», – сказав радник Міністра.

 Крім того, Сергій Костинський закликав жителів Криму фіксувати факти порушення українського законодавства на окупованій території та надсилати відеоматеріали й доступні копії документів до органів прокуратури, а журналістів – активно висвітлювати судові процеси, які ініціює Генеральна прокуратура України.

 «Шановні колеги, не залишайте без уваги судові процеси по кримських питаннях. Від прозорості і публічності залежить їх результативність», – сказав він.

 Радник Міністра підкреслив, що подібні спільні прес-конференції МІП і органів прокуратури України стануть регулярними.

 Сьогодні в УНІА «Укрінформ» відбулась спільна прес-конференція Міністерства інформаційної політики України і Прокуратури АР Крим на тему «Результати діяльності органів прокуратури України щодо забезпечення прав і свобод громадян та здійснення конституційних функцій на тимчасово окупованій території України в першому півріччі 2015 р».

 Захід пройшов за ініціативи Міністерства інформаційної політики України в рамках спільної безстрокової інформаційної кампанії МІП та громадських організацій вимушених кримських переселенців – «Крим – це Україна».

 

 

 


Перейти до списку публікацій