Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Прес-релізи  >  29 Липня 2015, 20:07

Міністр інформаційної політики Юрій Стець провів зустріч з колективами УНІА «Укрінформ» та ДТВС «УТР»

1

29 липня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів зустріч з колективами національного інформаційного агентства «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "УТР", обговоривши плани та пропозиції по роботі мультимедійної платформи іномовлення України.

«Україна потребує реформ, в тому числі, іномовлення. Наше завдання – створити повноцінну мультимедійну платформу іномовлення, яка дасть можливість донести світу інформацію про Україну», - зазначив Міністр.

Юрій Стець представив колективам стратегію розвитку мультимедійної платформи іномовлення України та обговорив з ними нагальні питання.

«Ви – основний фундамент платформи, яка створюється. Ми разом повинні створити конкурентоспроможне іномовлення України, щоб в понад 30 млн українців, які живуть за кордоном, був вибір джерел отримання інформації»,- підкреслив Міністр.

1

Нагадаємо,  24 червня 2015 р. Кабінет Міністрів України своїми розпорядженнями №678-р і №679-р передав цілісні майнові комплекси національного інформаційного агентства «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР» до сфери управління МІП.


Перейти до списку публікацій