Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Липня 2015, 17:07

МІП: Проект Концепції інформаційної безпеки України пройшов перший етап громадського обговорення

Експертна рада при Міністерстві інформаційної політики України провела обговорення проекту Концепції інформаційної безпеки з громадськими активістами, представниками медіа та фахівцями з комунікацій в регіонах України.

В рамках першого етапу громадського обговорення проекту Концепції круглі столи пройшли в Києві, Маріуполі, Одесі та Чернівцях. Другим етапом стане проведення заходів у Харкові, Тернополі, Житомирі, Ужгороді та Лисичанську, після чого проект Концепції буде передано на розгляд до Верховної Ради України.

«Маріуполь, Одеса та Чернівці - це тільки три "лакмусові папірці" інформаційного простору, яких є багато по всій Україні. Маріуполь є визначальним не тільки з точки зору близькості до лінії зіткнення, а й за рахунок того, що місто безпосередньо стикається з так званим "руським миром" в медіапросторі. Одеса - це місто, яке відчуло на собі масові інформаційні атаки, і з честю вийшло з цих битв. Чернівці також прикордонне місто, яке в свою чергу стикається з викликами в інформаційному просторі, пов'язаними з зобов’язаннями, взятими на себе Україною в рамках Регіональної угоди, яка стосується планування цифрової наземної радіомовної служби, відомої в експертному середовищі як Женева 2006»,- зазначив радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін.

1

Нагадаємо, що Експертна рада при МІП з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору України розпочала роботу 26 березня 2015 року. Проект здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні. Головною метою діяльності ЕРМІП стало напрацювання трьох взаємодоповнюючих документів: проекту Закону про Концепцію інформаційної безпеки, Доктрини інформаційної політики України та Державної програми розвитку інформаційного простору України.

Посилання на документ: /documents/30.html


Перейти до списку публікацій