Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  21 Липня 2015, 15:07

Міністерство інформаційної політики організувало спільну прес-конференцію представників МОН і кримської громадськості

1

Міністерство інформаційної політики України організувало в інформаційному агентстві «Укрінформ» прес-конференцію «Особливості вступної кампанії у вищі навчальні заклади для мешканців Криму» за участі заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату Олега Дерев'янка, експерта «Центру громадянської просвіти «Альменда» Валентини Потапової та голови «Кримського центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» Андрія Щекуна.

Під час прес-конференції сторони обговорили існуючі умови вступу випускників кримських шкіл до професійно-технічних та вищих навчальних закладів України та домовились про співпрацю щодо їх подальшого якісного поліпшення.

Радник Міністра інформаційної політики Сергій Костинський, який модерував прес-конференцію, зауважив, що в питаннях реінтеграції окупованого Кримського півострова українська держава займатиме проактивну позицію, спираючись на вимушених переселенців з Криму.

«Освіта сьогодні є одним з найважливіших напрямків реінтеграції, оскільки окупаційна влада Криму робить все для того, щоб нове покоління кримчан, яке народилося в незалежній Україні, відчувало себе громадянами Російської Федерації. Тому ми не маємо права це допустити», – сказав Костинський.

Також, радник Міністра відзначив, що подібні спільні публічні заходи за участю представників виконавчої влади і громадськості є важливим показником відкритості влади та її готовності до продуктивного діалогу.


Перейти до списку публікацій