Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  10 Липня 2015, 11:07

Відбувся брифінг заступника Міністра Артема Біденка

1
Сьогодні, 7 липня 2015 року, відбувся брифінг заступника Міністра інформаційної політики України Артема Біденка щодо ухвалених рішень Кабінету Міністрів України, ініційованих МІП.

6 липня 2015 року до Міністерства інформаційної політики України рішенням Кабінету Міністрів України передано майнові комплекси  інформаційного агентства «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "Українське телебачення і радіомовлення".

Про плани Міністерства щодо цих постанов повідомив під час брифінгу Артем Біденко. Зокрема, заступник зауважив: «Найближчим часом ми презентуємо концепцію телеканалу UkraineTomorrow, яка буде своєрідною мультимедійною платформою.  Головна мета такої концепції – доносити світу правду про Україну».

Крім того, Артем Біденко розповів журналістам про розроблений Міністерством законопроект про систему іномовлення України та про плани щодо його внесення у Верховну Раду. 

«По законопроекту вже було декілька обговорень з представниками громадських інститутів, які зокрема і висловили побажання, щоб телеканал був мультимедійною платформою.

Принципи діяльності іномовлення будуть здійснюватися в контексті Концепції інформаційної безпеки», - зауважив заступник Міністра.


Перейти до списку публікацій