Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  9 Липня 2015, 11:07

Артем Біденко: «Міністерство у своїй діяльності керується принципами відкритості та прозорості»

1

Сьогодні заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у прес-конференції на підтримку масштабної інформаційно-правозахисної кампанії «Вони б не мовчали», яка спрямована на захист викривачів корупції .

Соцкампанія організована антикорупційною організацією Transparency InternationalУкраїна за підтримки Міністерства інформаційної політики та проекту Pact UNITER. Ініціатори кампанії вважають, що ставлення до викривачів в Україні має змінитися, а громадяни повинні активніше повідомляти про корупцію. 
  
Під час заходу автори та партнери соціальної кампанії розповіли про світовий досвід захисту викривачів та українські правові інструменти викриття корупції, а також презентували перший інформаційний кейс за участі судді-викривача, який пішов проти корупційної системи. 

 Артем Біденко прокоментував проект так: «Це хороша, мотивуюча на дію, зовнішня реклама. Адже всі рівні перед законом, тому не слід боятися викривати корупційні вчинки, не слід бути безвідповідальними».    

  Він підкреслив, що  соцкампанія  для МІП стала цікавою ще й тому, що відкрита влада є одним із пріоритетів відомства. "Міністерство інформаційної політики України у своїй діяльності керується винятково принципами відкритості та прозорості", - зазначив заступник.

 Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації Transparency InternationalУкраїна, подякувала МІП за надану інформаційну підтримку та додала: «Завдяки МІП ми розмістили близько 180 білбордів і 400 сітілайтів у 19 регіонах України».


Перейти до списку публікацій