Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  8 Липня 2015, 17:07

Заступник Міністра Тетяна Попова взяла участь у презентації соціальної кампанії на підтримку п’ятої та шостої хвиль мобілізації «Командири-герої»

 1

6 липня в ІА «Укрінформ» за участі заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової відбулася презентація соціальної кампанії на підтримку п’ятої та шостої хвиль мобілізації «Командири-герої».

У заході також взяли участь полковник ЗСУ, начальник прес-служби Генерального Штабу  Владислав Селезньов та полковник ЗСУ, нині командир Навчального центру Сухопутних військ «Десна»Олег Мікац.

 «З 1 червня стартувала соціальна кампанія на підтримку п'ятої та шостої хвиль мобілізації – «Командири-Герої». Кампанія ходить під тим самим гаслом - "Гідність, Воля і Перемога", - що й попередня кампанія з "Кіборгами". Але в цій соціальній кампанії ми маємо трьох нових героїв, які для Збройних Сил України насправді не нові - це відомі командири-герої: Михайло Забродський, Олег Мікац, Павло Чайка, які за особисту мужність, героїзм та високий професіоналізм отримали почесні відзнаки», - повідомила заступник Міністра.

Полковник Олег Мікац про свою участь у соціальній кампанії зазначив наступне:

«Я вирішив взяти участь у цій кампанії для того, щоб своїм прикладом заохотити людей до участі в проведенні антитерористичної операції на Сході».

Владислав Селезньов в свою чергу зауважив про важливість інформаційної підтримки соціальної кампанії з боку МІП, що сприяє вдалому проведенню чергових хвиль мобілізації.

«Фотограф і режисер Богдан Шевченко знімав цю кампанію як волонтер. Вся соцкампанія зроблена на волонтерських засадах. З держбюджету не було витрачено жодної копійки», - резюмувала Тетяна Попова.

1


Перейти до списку публікацій