Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  18 Червня 2015, 18:06

Сергій Костинський: «Міністерство інформаційної політики створює сприятливі умови для функціонування телеканалу АТR»

18 червня Міністерство інформаційної політики України провело прес-конференцію в інформаційному агентстві «Укрінформ» на тему: «ATR відновлює мовлення в Києві. Перший кримськотатарський телеканал України залишається головним незалежним телеканалом в Криму».

В заході взяли участь Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, власник медіа-холдингу «ATR Group» Лєнур Іслямов і радник Міністра інформаційної політики України Сергій Костинський.

За словами Сергія Костинського, Міністерство інформаційної політики створює адміністративні умови для відновлення роботи телеканалу АТR. «Ми будемо сприяти розвитку мовлення на території материкової України та за кордон. Ми максимально зацікавлені в тому, щоб редакційна політика телеканалу була незалежною, була такою, як до окупації і закриття», – сказав радник Міністра.

Рефат Чубаров заявив про те, що закриття російською владою телеканалу ATR та інших кримськотатарських ЗМІ є частиною системної роботи, спрямованої на придушення і витіснення кримськотатарського народу за межі Криму.

Власник медіа-холдингу Лєнур Іслямов на запитання журналістів про підтримку телеканалу з боку держави прокоментував: «Те, що ми сьогодні відновили запуск мовлення в Києві, свідчить про підтримку свободи слова з боку держави».

Зокрема, у своєму виступі під час конференції Сергій Костинський зазначив, що відновлення роботи телеканалу ATR стало тестом для України.

«Країна пройшла тест на свободу слова в такий важкий для неї час. Можемо привітати наше суспільство з тим, що такий унікальний медіа-проект, як «ATR», що виник у вільній Україні, тут же і продовжить свою роботу», – прокоментував радник.

Нагадаємо, що після закриття телеканалу ATR на Кримському півострові, Міністр інформаційної політики Юрій Стець одразу провів ряд зустрічей з метою підтримки телеканалу та його запуску на материку. Зокрема, на початку квітня Міністр під час зустрічі з Головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим запевнив, що кримськотатарським ЗМІ буде надано всебічне сприяння з боку держави.

"Проблеми телеканалу ATR та наступ на свободу слова в Криму – це проблема не лише України, а проблема всього світу. Ми всі маємо об'єднатись та допомогти журналістам кримськотатарських ЗМІ реалізувати своє право на професію", – зауважив Міністр.


Перейти до списку публікацій