Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Прес-релізи  >  17 Червня 2015, 09:06

Юрій Стець зустрівся з керівництвом європейського офісу Facebook

 17 червня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець та заступник Міністра Артем Біденко  зустрілися   з  директором з питань громадської політики  Facebook у Скандинавії, Центральній і Східній Європі та Росії Томасом Крістенсеном та керівником напрямку громадської політики  Facebook у Центральній та Східній Європі Габріеллою  Чех.

 Під час зустрічі було обговорено політику  Facebook  щодо контенту користувачів, а також процедури подання, розгляду та реагування на скарги. Зокрема,  Міністр інформаційної політики підняв  питання блокування акаунтів українських політиків, громадських діячів, експертів, а також звернув увагу на проблематику оцінки контенту в соціальній мережі.

 Представники  Facebook   підтвердили, що  розпочинають  з українською стороною діалог щодо більш ретельних і виважених підходів до моніторингу українського сегменту FB. Вони запевнили, що весь моніторинг та аналіз українського сегменту відбувається винятково в операційному офісі в Дубліні (Ірландія) на засадах аполітичності та дотримання стандартів соціальної мережі.

 Крім того, мова йшла про можливість відкриття  офісу компанії Facebook в Києві. 

"Звичайно, я розумію, що ви самостійно оцінюєте ступінь необхідності такого кроку. Однак, я впевнений, що крім мене цього прагнуть всі користувачі соціальної мережі  Facebook в Україні»,- зазначив Міністр.

 

 


Перейти до списку публікацій