Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  8 Червня 2015, 18:06

Тетяна Попова під час прес-конференції прозвітувала про результати спільного проекту МІП та МОУ «Embedded journalism»

1

Заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова та радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець провели спільно з журналістами прес-конференцію «Перші результати від спільного проекту МІП та МОУ «Embedded journalists».

Крім того, в заході взяли участь Вільєн Підгорний - координатор силового блоку проекту "Реформа державних комунікацій" Українського кризового медіа центру, полковник Владислав Селезньов - керівник прес-служби Генерального Штабу та журналіст «Радіо Свобода» Михайло Штекель, який повернувся з проекту.

Нагадаємо, що спільний проект МІП та МОУ «Embedded journalism» – закріплення журналіста за військовою частиною в зоні АТО, стартував  25 травня.

Тетяна Попова розповіла про історію проекту: як і звідки взялася така ідея про прикріплення журналістів за військовими, зокрема, заступник пояснила, що це дасть в результаті.

Тетяна Попова: «Це - пілотний проект, вперше в історії країни, який стане також унікальним досвідом для Збройних сил України».

Заступник Міністра також закцентувала увагу на тому, що експеримент «Embedded journalism»  являється досвідом впровадження подібних міжнародних проектів.

В свою чергу журналіст «Радіо Свобода» Михайло Штекель , який став учасником проекту відмітив, що на практиці все набагато серйозніше, аніж здається на перший погляд. Але Михайло також зауважив, що задоволений результатом своєї роботи від участі в експерименті, здобувши  великий досвід у веденні військових репортажів.

Олександр Бригинець, який також є очевидцем того, як проходив проект, підкреслив: «Коли біля бійців журналіст, для них це свято. Однак, були певні переживання, щоб ворог не дізнався, що за ними журналіст і не почав обстріл, але журналісти поводилися як професіонали».

Крім того, Вільєн Підгорний подякував Тетяні Поповій за наполегливу роботу над проектом, який вона реалізувала та вивела на державний рівень сьогодні в статусі заступника.

На завершення Тетяна Попова додала, що з боку МІП та МОУ ведеться клопітка робота по роз’ясненню правил поведінки під час участі в експерименті, щоб журналіст не видав себе та місце локації армії.

Разом з тим, спікери дали відповіді на запитання журналістів, що стосується страхових сертифікатів для журналістів та про підтримку проекту зі сторони МІП та МОУ.

 1


Перейти до списку публікацій