Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Жовтня 2019, 17:10

МІП: У Харкові пройшов тренінг з протидії гібридній агресії РФ

24 жовтня 2019 року у Харкові відбувся семінар-тренінг для журналістів місцевих ЗМІ і громадських активістів на тему «Гібридна агресія РФ в Україні: розпізнати та попередити».

Завідувач Сектору з питань впровадження Доктрини інформаційної безпеки МІП Олександр Макобрій та експерти з питань інформаційної безпеки розповіли учасникам тренінгу про суть, основну мету гібридної війни та як протистояти гібридному впливу.

«Сьогодні проти Україною використовуються технології гібридної війни, де саме інформаційна сфера є ключовою ареною протистояння. Фактично інформація є найважливішим компонентом агресії. Апробуються найновіші технології впливу на свідомість громадян, спрямовані проти України», - зазначив О. Макобрій.

Також О. Макобрій зустрівся зі студентами Факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, де розповів про основні елементи забезпечення реалізації державної політики в інформаційній сфері, здійснення заходів спрямованих на виконання Доктрини інформаційної безпеки України.


Перейти до списку публікацій