Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  15 Серпня 2019, 11:08

МІП: VR-інсталяція «Пропагандаріум» відкрилася в Одесі

13 серпня 2019 року у Одесі за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулося відкриття інтерактивної інсталяції "Пропагандаріум".

«Пропагандаріум»  є інтерактивною виставкою, інсталяцією з елементами VR, що демонструє приклади пропаганди (через текст, живопис, аудіо та відео). Виставка проводиться з метою сприяння популяризації медіаграмотності, протидії дезінформації та інформаційній агресії. Вона допомагає покращити навички критичного мислення та вміння відрізняти якісний медіа-контент від маніпулятивних історій та фейків. 

У легкій та розважальній формі інсталяція демонструє важливість навичок із медіаграмотності. На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «кімната медіаграмотності».

Участь у відкритті взяли Джилліан МакКормак, директорка Internews в Україні, Павло Колотвін, голова ГО «Інститут політичної інформації», Дарина Дворніченко, кандидатка політичних наук, експертка у сфері медіаосвіти, Костянтин Ромашко, керівник аналітичного відділу ГО «Інтерньюз-Україна», Наталя Руденко, старша менеджерка ГО «Інтерньюз-Україна».

Інсталяція в Одесі працює до 31 серпня (щодня, окрім понеділків, з 11:00 до 19:00).

Проект втілюється за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

23 травня 2019 року заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін взяв участь у відкритті інтерактивної інсталяції "Пропагандаріум" у Краматорську.


Перейти до списку публікацій