Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  9 Серпня 2019, 11:08

МІП підтримало інформаційну кампанію щодо діяльності «гарячої лінії» для ВПО

Протягом червня-липня 2019 року за сприяння Міністерства інформаційної політики України та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України ГО «Донбас СОС» проводила інформаційну кампанію, спрямовану на поширення відомостей щодо роботи «гарячої лінії» Донбас СОС для постраждалого від конфлікту на сході України населення.

За телефоном «гарячої лінії» внутрішньо переміщені особи та особи, що проживають на тимчасово окупованих територіях можуть безкоштовно отримати інформаційну та правову підтримку.

Зокрема, було запущено в ротацію 2 аудіоролика на радіостанціях, що мовлять на території Донецької, Луганської та Херсонської областей, а також розміщено 18 бігбордів та скролбордів у даних областях і в містах Дніпро та Харків.

Крім того, інформація про роботу гарячої лінії «Донбас СОС» була висвітлена у випусках видання «Донбас Інформ», призначеного для мешканців зони конфлікту на Донбасі.

«Ця кампанія є складовою діяльності Міністерства з інформаційної реінтеграції окупованих територій. Важливо показувати людям, які живуть там, що ми підтримуємо з ними зв’язок і використовуємо всі можливі засоби – в тому числі й інформаційні, – аби допомогти їм. МІП підтримує громадські організації, які допомагають постраждалим від збройної агресії Російської Федерації, бо реінтеграція Донбасу та Криму значно ефективніша, коли держава і громадськість працюють разом», – зазначив Віктор Литвінов, завідувач Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП.


Перейти до списку публікацій