Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  8 Серпня 2019, 14:08

Еміне Джапарова розповіла іноземним студентам про ситуацію в окупованому Криму

6 серпня 2019 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова зустрілася з іноземними студентами-стажерами ГО «Центр громадянських свобод».

Під час зустрічі Еміне Джапарова розповіла студентам про ситуацію в анексованому Криму, яка склалася після незаконної окупації півострова Російською Федерацією, зокрема про порушення прав людини і основоположних свобод, про стан безпеки та особистої недоторканості, про релігійно вмотивовані переслідування, поширення випадків проведення незаконних обшуків, накладення штрафів, а також про наступ російської окупаційної адміністрації на місцевих журналістів.

Перший заступник Міністра наголосила студентам: «Міжнародна спільнота має адекватно реагувати на неправомірні дії Російської Федерації в Криму і посилити політико-дипломатичний та санкційний тиск з метою припинення порушень прав людини та переслідування кримськотатарського народу. І хоча зараз існує потужна міжнародна коаліція, яка активно підтримує Україну, однак необхідне постійне нарощення тиску на Росію, підвищуючи ціну продовження військової агресії, з вимогою повної деокупації українських територій».


Перейти до списку публікацій