Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


 

Головна  >  Публікації  >  Новини  >  30 Липня 2019, 11:07

МІП: На Закарпатті пройшов освітній фестиваль «Маркет мов»

27 липня 2019 року в Ужгороді відбувся масштабний освітній фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов», організований Міністерством інформаційної політики України.

В рамках фестивалю на центральній площі міста пройшли відкриті лекції, майстер-класи, розмовні клуби та презентації мовних шкіл, де учасники фестивалю мали можливість пройти безкоштовне тестування та взяти участь у чемпіонаті з англійської мови, а також приєднатися до масового уроку з вивчення англійської.

Радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк презентувала захід та зауважила, що у цьому році під час фестивалю, крім іноземних мов, популяризується також вивчення та вдосконалення української мови через демонстрацію соціальних роликів та спеціальну програму від народного артиста України: "Маркет мов - це креативна і цікава можливість удосконалення та заохочення вивчати українську, адже у цьому році на фестивалі зі спеціальною програмою "Лайфхаки: Як спонукати іноземців спілкуватися українською мовою» виступає лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома)".

Під час фестивалю відбулися кінопокази фільмів під відкритим небом, знятих на замовлення МІП. Так, Герой України, радник Міністра інформаційної політики України, Володимир Жемчугов представив документальну стрічку «Бранці Кремля» та розповів про російську агресію на Донбасі.

У свою чергу Марина Соботюк презентувала дві англомовні стрічки про гостинну та мальовничу Україну - «Дякую» і «Смачного».

 

Також на учасників фестивалю чекав концерт та багато інших активностей, а для наймолодших гостей підготували цікаву дитячу арт-зону.

«Незважаючи на короткострокові зливи, ми провели всі заплановані активності з вивчення мов. А в спеціальній зоні поліглот Віталій Зубков провів майстер-клас для відвідувачів та продемонстрував методику, яка полягає у тому, що мову треба не вивчати, а засвоювати», - розповіла Марія Богуслав координатор Lingva Skills.

Захід організувало МІП спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при МІП. Нагадаємо, що в цьому році «Маркет мов» уже пройшов 20 липня у Чернівцях.


Перейти до списку публікацій